KARABÜK PREFABRİK

Türkiye’mizde prefabrik yapılarla depremlerin ardından tanıştık. Depremzedelerin barınma ve diğer ihtiyaçları için kurulmuşlardı. İlk önceleri fazla bilgi sahibi olmadığımızdan ısı yalıtımı ve diğer hususların nasıl olduğu bilinmediğinden aklımıza pek yatmamış olabilir. ama olayın gerçek yüzü çok farklı. Prefabirk yapılar, sizlerin her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere üretilirler. En önemli özellikleri, prefabrik yapıların hızlı bir şekilde kurularak uzun süreli çözümler üretmesidir.

Yapım malzemesi galvaniz olduğundan hafiftir. Fabrikada üretimi bitiminden sonra nakli ve montajının kısa sürmesi, ayırca yeni kurulum istendiğinde yeniden sökülüp yeniden kurulum yapılabileceğinden karabüklü vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Karabük  gibi şirin bir şehrimizde varsa yeşillik bir alana tek katlı ya da çift katlı güzel bir prefabrik yapı inşa edebiliriz. Firmamızda bulunan tecrübeli ekibimiz sizin düşüncelerinize uygun prefabrikler üreterek yaşam kolaylığı sağlayacaklar. Ayrıca inşaat şantiyelerine ya da  tarlanız, bağınız varsa yani nereye isterseniz evinizi ayağınıza getiriyoruz.

Sizlerin talebine göre istenilen zaman ve yerde prefabrik yapılarınızı getirip montajını yapıyoruz. Bütçenize uygun tasarımlar yapıyoruz.

İdeal prefabrik ev ‘de Sizin için tasarladığımız her ev, sınırsız hayal gücü, istediğiniz renk seçeneği, bulunacağınız yerin mevsimine uygunluğu açısından size hayal edemeyeceğiniz kadar sınırsız seçenekler sunmaktadır.